Tanie loty z Kilimandżaro w cenie od 473 polskich złotych, informacja o locie i ofertach specjalnych

Tanie loty z miasta Kilimandżaro/h2>

Jetradar porównuje tanie loty z miasta Kilimandżaro do 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty z miasta Kilimandżaro bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze loty z miasta Kilimandżaro to marzec, lipiec i październik. Niski sezon na kupno biletów to maj, czerwiec i wrzesień.

Kilimandżaro obsługują następujące lotniska: Kilimandżaro.  Loty bezpośrednie z miasta Kilimandżaro oferuje 5 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu, koszt lotu z Kilimandżaro może zmienić się ponad dwukrotnie.

Jetradar sugeruje kupno lotów z Kilimandżaro z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Kilimandżaro

Kilimandżaro znajduje się w Tanzania. Kod IATA (ID) dla tego miasta to JRO.

Strefa czasowa w mieście Kilimandżaro: +3 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Авиакомпании, летающие из Kilimandżaro

Все авиакомпании, летающие по прямым маршрутам из Kilimandżaro:

Wszystkie loty z Kilimandżaro

Jedziesz na wakacje, ale wciąż szukasz najlepszego kierunku?Znajdź najlepszy kierunek na wakacje wśród wszystkich lotów z Kilimandżaro do innych miast:

Lotniska w mieście Kilimandżaro

Kilimandżaro obsługuje 1 lotnisko: Kilimandżaro

Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie