Tanie loty z Lubumbashi w cenie od 3 621 polskich złotych, informacja o locie i ofertach specjalnych

Tanie loty z miasta Lubumbashi/h2>

Jetradar porównuje tanie loty z miasta Lubumbashi do 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty z miasta Lubumbashi bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze loty z miasta Lubumbashi to maj, sierpień i październik. Niski sezon na kupno biletów to styczeń, kwiecień i grudzień.

Lubumbashi obsługują następujące lotniska: Lubumbashi.  Loty bezpośrednie z miasta Lubumbashi oferuje 2 linie lotnicze.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu, koszt lotu z Lubumbashi może zmienić się ponad dwukrotnie.

Jetradar sugeruje kupno lotów z Lubumbashi z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Lubumbashi

Lubumbashi znajduje się w Demokratyczna Republika Konga. Kod IATA (ID) dla tego miasta to FBM. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Lubumbashi wynosi 1 373 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Lubumbashi: +2 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Авиакомпании, летающие из Lubumbashi

Все авиакомпании, летающие по прямым маршрутам из Lubumbashi:

Lotniska w mieście Lubumbashi

Lubumbashi obsługuje 1 lotnisko: Lubumbashi

Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie