Tanie loty z Chongqing w cenie od 208 polskich złotych, informacja o locie i ofertach specjalnych

Tanie loty z miasta Chongqing/h2>

Jetradar porównuje tanie loty z miasta Chongqing do 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty z miasta Chongqing bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze loty z miasta Chongqing to styczeń, kwiecień i lipiec. Niski sezon na kupno biletów to październik, listopad i grudzień.

Chongqing obsługują następujące lotniska: Jiangbei.  Loty bezpośrednie z miasta Chongqing oferuje 23 linie lotnicze.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu koszt lotu z Chongqing może zmienić się o ponad 126 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów z Chongqing z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Chongqing

Chongqing znajduje się w Chiny. Kod IATA (ID) dla tego miasta to CKG. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Chongqing wynosi 3 967 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Chongqing: +8 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Авиакомпании, летающие из Chongqing

Все авиакомпании, летающие по прямым маршрутам из Chongqing:

Wszystkie loty z Chongqing

Jedziesz na wakacje, ale wciąż szukasz najlepszego kierunku?Znajdź najlepszy kierunek na wakacje wśród wszystkich lotów z Chongqing do innych miast:

Lotniska w mieście Chongqing

Chongqing obsługuje 1 lotnisko: Jiangbei

Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie