Loty z miasta Batumi do miasta Mińsk od 499

Tanie loty na trasie Batumi – Mińsk (BUS – MSQ)

Jetradar znajdzie dla ciebie najtańszy lot na trasie Batumi – Mińsk, porównując koszty lotu do Mińsk w 45 agencjach, pięciu systemach rezerwacji i 728 liniach lotniczych. Do ciebie należy wybór, gdzie kupić bilety na trasę Batumi – Mińsk.

Warto pamiętać, że zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu, cena biletu na trasę Batumi – Mińsk może wzrosnąć się ponad dwukrotnie.

Jetradar sugeruje kupno biletów na trasę Batumi – Mińsk z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające i zwrócić uwagę własne preferencje oraz możliwości finansowe.

Ogólne informacje o trasie Batumi – Mińsk
  • Odległość pomiędzy miastami Batumi i Mińsk wynosi: 1718 km (1067 mil)
  • Średni czas lotu z miasta Batumi do miasta Mińsk: 2godz. 45min.
  • Częstotliwość lotów z miasta Batumi do miasta Mińsk: 2 razy w tygodniu

Cena lotu Batumi – Mińsk wg miesięcy *

MiesiącW jedną stronęTam i z powrotem
Styczeń 201704.01.201749901.01 - 08.01.2017проверить
Luty 201701.02.2017проверить01.02 - 08.02.2017проверить
Marzec 201705.03.201745517.03 - 01.04.20171 564
Kwiecień 201701.04.2017проверить01.04 - 08.04.2017проверить
Maj 201701.05.2017проверить01.05 - 08.05.2017проверить
Czerwiec 201701.06.2017проверить01.06 - 08.06.2017проверить
Lipiec 201722.07.201745508.07 - 18.07.2017800
Sierpień 201701.08.2017проверить01.08 - 08.08.2017проверить
Wrzesień 201701.09.2017проверить01.09 - 08.09.2017проверить
Październik 201701.10.2017проверить01.10 - 08.10.2017проверить
Listopad 201701.11.2017проверить01.11 - 08.11.2017проверить
Grudzień 201701.12.2017проверить01.12 - 08.12.2017проверить

* ceny znalezione przez użytkowników w ciągu ostatnich 48 godzin, które nie stanowią oferty

Najmniej kosztowny bilet na trasie z miasta Batumi do miasta Mińsk znaleziony przez naszych użytkowników w ciągu ostatnich 48 godzin: bilet linią Belavia z wylotem dnia 04.01.2017 i czasem trwania 499 polskie złote. Znajdź ten bilet

Najpopularniejsze u Jetradar

Loty z miasta Batumi

Loty do Mińsk

Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie