Tanie loty

Jetradar przeczesuje strony biur podróży i linii lotniczych w poszukiwaniu tanich lotów w najlepszych cenach.

Data wylotu
Data powrotu
WWW.JETRADAR.PL

Wyszukuj i porównuj najlepsze ceny lotów

Jetradar powstał, aby ułatwić poszukiwanie najtańszych biletów lotniczych.

Pomagamy w rezerwacji biletów, gdzie krajem wylotu jest USA, do krajów takich jak Hongkong, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Polska i oczywiście lotów krajowych (Nowy Jork, Los Angeles), jak również lotów do wielu innych miejsc. Mamy dostęp do globalnej bazy lotów w 728 liniach lotniczych (w tym Lufthansa, LOT Polish Airlines, Aeroflot) z 200 agencji rezerwujących loty, co pozwala nam znajdować loty w czasie rzeczywistym i porónywać je.

Określ, z jakiego miasta lecisz, dokąd, w jakie dni i ile bedzie pasażerów i kliknij "Znajdź loty". Kilka sekund później pokażemy najodpowiedniejsze loty z uwzględnieniem wygody i ceny. Ceny, które pokażemy, są końcowymi cenami – nic nie dopłacisz.

Poza tym można korzystac z filtrów, aby wybrać preferowany termin wyloty, liczbę połączeń, linie lotnicze, agencje i sojusze.

Kliknij przycisk "Rezerwuj teraz" obok oferty, a przeniesiemy cię wprost na stronę rezerwacji lotu. Wypełnij formularz i podaj niezbędne dane, aby otrzymać bilet elektroniczny. Jest to twój prawdziwy bilet - wystarczy go wydrukować i pokazać na lotnisku razem z dowodem tożsamości.

Przy okazji: korzystanie z Jetradar jest w 100% bezpłatne.

Czytaj dalej

Tanie loty i bilety lotnicze

Data wylotu
Data powrotu
1

Porady dla podróżnych, najkorzystniejsze ceny biletów, oferty specjalne i sekrety linii lotniczych

w naszym newsletterze

Dziękujemy! Wiadomość z potwierdzeniem została wysłana na podany adres e-mail.

Aplikacja Jetradar Mobile

Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i wykorzystaj więcej możliwości aplikacji Jetradar: historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.

Pobieranie