Tanie loty do Urumqi

Tanie loty do miasta Urumqi

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Urumqi z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Urumqi bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Urumqi są na lipiec, październik i listopad. Niski sezon na kupno biletów to luty, kwiecień i maj.

Urumqi obsługują następujące lotniska: Urumczi.  Loty bezpośrednie do Urumqi oferuje 24 linie lotnicze.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Urumqi może zmienić się o ponad 42 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Urumqi z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Urumqi

Urumqi znajduje się w Chiny. Kod IATA (ID) dla tego miasta to URC. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Urumqi wynosi 1 508 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Urumqi: +8 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Urumqi

Linie lotnicze, obsługujące loty do Urumqi

Lotniska w mieście Urumqi

Urumqi obsługuje 1 lotnisko: Urumczi

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Urumqi

W pobliżu miasta Urumqi znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Korla, Korla znajduje się 269 km od miasta Urumqi
  • Karamay, Karamay znajduje się 280 km od miasta Urumqi
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie