Tanie loty do Meksyk

Tanie loty do miasta Meksyk

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Meksyk z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do Meksyk bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Meksyk są na styczeń, luty i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to lipiec, sierpień i wrzesień.

Meksyk obsługują następujące lotniska: Benito Juarez i Toluca.  Loty bezpośrednie do Meksyk oferuje 19 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Meksyk może zmienić się o ponad 38%.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Meksyk z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Meksyk

Meksyk jest stolicą Meksyk. Kod IATA (ID) dla tego miasta to MEX. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Meksyk wynosi 12 294 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Meksyk: -6 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Linie lotnicze, obsługujące loty do Meksyk

Lotniska w mieście Meksyk

Meksyk obsługują 2 lotniska: Benito Juarez i Toluca

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Meksyk

W pobliżu miasta Meksyk znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Cuernavaca, Cuernavaca jest(57 km od miasta Meksyk)
  • Puebla, Puebla jest(86 km od miasta Meksyk)
  • Queretaro, Ingeniero Fernando Espinoza Gutiérrez International jest(184 km od miasta Meksyk)
  • Morelia, Morelia jest(204 km od miasta Meksyk)
  • Poza Rica, Poza Rica jest(211 km od miasta Meksyk)
  • Jalapa, Jalapa Enriques jest(246 km od miasta Meksyk)
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie