Tanie loty do Lima

Tanie loty do miasta Lima

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Lima z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Lima bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Lima są na październik, listopad i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to lipiec, sierpień i wrzesień.

Lima obsługują następujące lotniska: Jorge Chavez.  Loty bezpośrednie do Lima oferuje 20 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Lima może zmienić się o ponad 29 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Lima z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Lima

Lima jest stolicą państwa Peru. Kod IATA (ID) dla tego miasta to LIM. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Lima wynosi 7 737 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Lima: -5 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Lima

Linie lotnicze, obsługujące loty do Lima

Lotniska w mieście Lima

Lima obsługuje 1 lotnisko: Jorge Chavez

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Lima

W pobliżu miasta Lima znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Jauja, Jauja znajduje się 204 km od miasta Lima
  • Pisco, Pisco znajduje się 214 km od miasta Lima
  • Huanuco, Huánuco znajduje się 257 km od miasta Lima
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie