Tanie loty do Kalkuta

Tanie loty do miasta Kalkuta

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Kalkuta z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Kalkuta bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Kalkuta są na styczeń, luty i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to czerwiec, lipiec i sierpień.

Kalkuta obsługują następujące lotniska: Netaji Subhash Chandra Bose.  Loty bezpośrednie do Kalkuta oferuje 19 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Kalkuta może zmienić się o ponad 160 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Kalkuta z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Kalkuta

Kalkuta znajduje się w Indie. Kod IATA (ID) dla tego miasta to CCU. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Kalkuta wynosi 4 631 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Kalkuta: +5 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Kalkuta

Linie lotnicze, obsługujące loty do Kalkuta

Lotniska w mieście Kalkuta

Kalkuta obsługuje 1 lotnisko: Netaji Subhash Chandra Bose

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Kalkuta

W pobliżu miasta Kalkuta znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Dźoszohor, Dźoszohor znajduje się 94 km od miasta Kalkuta
  • Ishurdi, Ishurdi znajduje się 176 km od miasta Kalkuta
  • Boriszal, Barisal znajduje się 191 km od miasta Kalkuta
  • Rajshahi, Rajshahi znajduje się 198 km od miasta Kalkuta
  • Dhaka, Zia znajduje się 241 km od miasta Kalkuta
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie