Tanie loty do Johanesburg

Tanie loty do miasta Johanesburg

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Johanesburg z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Johanesburg bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Johanesburg są na czerwiec, lipiec i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to maj, sierpień i listopad.

Johanesburg obsługują następujące lotniska: Johannesburg i Lanseria.  Loty bezpośrednie do Johanesburg oferuje 28 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Johanesburg może zmienić się o ponad 45 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Johanesburg z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Johanesburg

Johanesburg znajduje się w Republika Południowej Afryki. Kod IATA (ID) dla tego miasta to JNB. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Johanesburg wynosi 2 026 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Johanesburg: +2 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Johanesburg

Linie lotnicze, obsługujące loty do Johanesburg

Lotniska w mieście Johanesburg

Johanesburg obsługują 2 lotniska: Lanseria i Johannesburg

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Johanesburg

W pobliżu miasta Johanesburg znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Sun City, Pilanesburg znajduje się 22 km od miasta Johanesburg
  • Pretoria, Wonderboom Airport znajduje się 63 km od miasta Johanesburg
  • Ellisras, Ellisras znajduje się 277 km od miasta Johanesburg
  • Gaborone, Gaborone znajduje się 280 km od miasta Johanesburg
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie