Tanie loty do Dżakarta

Tanie loty do miasta Dżakarta

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Dżakarta z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Dżakarta bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Dżakarta są na styczeń, maj i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to luty, czerwiec i wrzesień.

Dżakarta obsługują następujące lotniska: Soekarno-Hatta i Dżakarta.  Loty bezpośrednie do Dżakarta oferuje 41 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Dżakarta może zmienić się o ponad 41 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Dżakarta z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Dżakarta

Dżakarta jest stolicą państwa Indonezja. Kod IATA (ID) dla tego miasta to JKT. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Dżakarta wynosi 8 540 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Dżakarta: +7 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Loty bezpośrednie do miasta Dżakarta

Loty bezpośrednie z następujących państw:

Loty bezpośrednie z następujących miast:

Popularne kierunki lotów do Dżakarta

Linie lotnicze, obsługujące loty do Dżakarta

Lotniska w mieście Dżakarta

Dżakarta obsługują 2 lotniska: Soekarno-Hatta i Dżakarta

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Dżakarta

W pobliżu miasta Dżakarta znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Bandung, Bandung znajduje się 111 km od miasta Dżakarta
  • Bandar Lampung, Radin Inten znajduje się 213 km od miasta Dżakarta
  • Cilacap, Cilacap znajduje się 291 km od miasta Dżakarta
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie