Tanie loty do Buenos Aires

Tanie loty do miasta Buenos Aires

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Buenos Aires z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Buenos Aires bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Buenos Aires są na styczeń, luty i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to maj, lipiec i sierpień.

Buenos Aires obsługują następujące lotniska: Ministro Pistarini i Jorge Newbery.  Loty bezpośrednie do Buenos Aires oferuje 27 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Buenos Aires może zmienić się o ponad 38 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Buenos Aires z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Buenos Aires

Buenos Aires jest stolicą państwa Argentyna. Kod IATA (ID) dla tego miasta to BUE. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Buenos Aires wynosi 13 076 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Buenos Aires: -3 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Buenos Aires

Linie lotnicze, obsługujące loty do Buenos Aires

Lotniska w mieście Buenos Aires

Aires obsługują 2 lotniska: Jorge Newbery i Ministro Pistarini

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Buenos Aires

W pobliżu miasta Buenos Aires znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Montevideo, Carrasco International znajduje się 216 km od miasta Buenos Aires
  • Rosario, Rosario znajduje się 290 km od miasta Buenos Aires
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie