Tanie loty do Bishkek

Tanie loty do miasta Bishkek

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Bishkek z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Bishkek bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Bishkek są na czerwiec, lipiec i sierpień. Niski sezon na kupno biletów to marzec, październik i listopad.

Bishkek obsługują następujące lotniska: Biszkek.  Loty bezpośrednie do Bishkek oferuje 14 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Bishkek może zmienić się o ponad 22 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Bishkek z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Bishkek

Bishkek jest stolicą państwa Kirgistan. Kod IATA (ID) dla tego miasta to FRU. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Bishkek wynosi 900 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Bishkek: +6 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Bishkek

Linie lotnicze, obsługujące loty do Bishkek

Lotniska w mieście Bishkek

Bishkek obsługuje 1 lotnisko: Biszkek

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Bishkek

W pobliżu miasta Bishkek znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Ałma Ata, Ałmaty znajduje się 209 km od miasta Bishkek
  • Zhambyl, Taraz znajduje się 253 km od miasta Bishkek
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie