Tanie loty do Akmola

Tanie loty do miasta Akmola

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Akmola z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Akmola bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Akmola są na lipiec, sierpień i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to luty, marzec i listopad.

Akmola obsługują następujące lotniska: Astana.  Loty bezpośrednie do Akmola oferuje 15 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Akmola może zmienić się o ponad 43 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Akmola z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Akmola

Akmola znajduje się w Kazachstan. Kod IATA (ID) dla tego miasta to TSE. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Akmola wynosi 345 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Akmola: +6 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Akmola

Linie lotnicze, obsługujące loty do Akmola

Lotniska w mieście Akmola

Akmola obsługuje 1 lotnisko: Astana

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Akmola

W pobliżu miasta Akmola znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Karaganda, Karaganda znajduje się 200 km od miasta Akmola
  • Kokshetau, Kokczetaw znajduje się 291 km od miasta Akmola
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie