Tanie loty do Ałma Ata

Tanie loty do miasta Ałma Ata

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Ałma Ata z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Ałma Ata bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Ałma Ata są na lipiec, sierpień i grudzień. Niski sezon na kupno biletów to luty, marzec i listopad.

Ałma Ata obsługują następujące lotniska: Ałmaty.  Loty bezpośrednie do Ałma Ata oferuje 23 linie lotnicze.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Ałma Ata może zmienić się o ponad 37 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Ałma Ata z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Ałma Ata

Ałma Ata jest stolicą państwa Kazachstan. Kod IATA (ID) dla tego miasta to ALA. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Ałma Ata wynosi 2 000 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Ałma Ata: +6 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Ałma Ata

Linie lotnicze, obsługujące loty do Ałma Ata

Lotniska w mieście Ałma Ata

Ata obsługuje 1 lotnisko: Ałmaty

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Ałma Ata

W pobliżu miasta Ałma Ata znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Bishkek, Biszkek znajduje się 199 km od miasta Ałma Ata
  • Taldy-Kurgan, Tałdy Kurgan znajduje się 243 km od miasta Ałma Ata
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie