Tanie loty do Aleksandria

Tanie loty do miasta Aleksandria

Jetradar porównuje tanie loty do miasta Aleksandria z 2.500 miast w 728 liniach lotniczych i setkach serwisów podróżniczych z całego świata. Potrafimy znaleźć najtańsze loty do miasta Aleksandria bez prowizji ani dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Najpopularniejsze bilety do miasta Aleksandria są na marzec, lipiec i październik. Niski sezon na kupno biletów to luty, wrzesień i listopad.

Aleksandria obsługują następujące lotniska: Borg El Arab i El Nouza.  Loty bezpośrednie do Aleksandria oferuje 11 linii lotniczych.

Zależnie od liczby dni pozostałych do wylotu opłata za za lot do miasta Aleksandria może zmienić się o ponad 135 %.

Jetradar sugeruje kupno lotów do Aleksandria z wyprzedzeniem, aby wybrać warunki lotu odpowiadające preferencjom i zasobom finansowym.

Informacje ogólne informacje Aleksandria

Aleksandria znajduje się w Egipt. Kod IATA (ID) dla tego miasta to ALY. Przybliżona liczba mieszkańców miasta Aleksandria wynosi 3 811 000 osób.

Strefa czasowa w mieście Aleksandria: +2 GMT. Należy pamiętać, że na biletach jest wskazany lokalny czas wylotu, dlatego przed lotem należy ustawić zegarek.

Popularne kierunki lotów do Aleksandria

Linie lotnicze, obsługujące loty do Aleksandria

Lotniska w mieście Aleksandria

Aleksandria obsługują 2 lotniska: El Nouza i Borg El Arab

Miasta i lotniska w pobliżu miasta Aleksandria

W pobliżu miasta Aleksandria znajdują się następujące duże miasta i lotniska, z których w razie potrzeby można dostać się do celu:

  • Kair, Kair znajduje się 185 km od miasta Aleksandria
  • Mersa Matruh, Matruh znajduje się 256 km od miasta Aleksandria
Aplikacja Jetradar na urządzenia mobilne
Znajduj i rezerwuj tanie loty na smartfonie i lepiej wykorzystaj aplikację Jetradar App, w tym historię i ulubione, aby wyszukiwanie było jeszcze bardziej ekscytujące.
Pobieranie